Україна

Фермери масово знищують черешню в Україна: навіщо (відео)

Українські фермери змушені знищувати урожай Мелітопольської черешні. Вони пояснюють це тим, що нібито на ягоди немає попиту і вона нікому не потрібна.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив голова Запорізької обласної організації Аграрного союзу України Анатолій Тиховод.

Він повідомив, що попиту на черешню немає і ніхто навіть не хоче торгуватися.

«Корисна ягода черешня нікому не потрібна. Ніхто навіть не торгується. Справа не в ціні навіть, просто ніхто не купує, ринки перенасичені, купівельна спроможність громадян України дуже низька, переробка працює на концентратах», — повідомив він.

Через це фермери змушені позбавлятися від врожаю, зрізуючи плоди з дерева.

«Що робити фермерам ???? Дерева треба звільняти від врожаю, щоб наступного року розраховувати на урожай, який теж може виявитися нікому не потрібен», — сказано під відео.

Відео позбавлення від врожаю можна подивитися тут.

Чим же корисна черешня?

Черешня володіє також високим тонізуючим ефектом, тому корисна для серця і судин, а також благотворно впливає на імунну систему. У ній багато антиоксидантів, що уповільнюють процес старіння, і аротиноїдів, благотворно впливають на шкіру, зір, стан волосся і провідність нервової системи.

Добова норма вживання черешні становить приблизно 200 г, що відповідає одній чашці. У цій кількості міститься 110 ккал, 2 г білка, 1 г жирів і 21 г вуглеводів. Важливо вписувати порцію черешні в свою щоденну норму БЖУ.

Яка ваша реакція?

Схвильований
0
Щасливі
0
Закоханий
0
Не впевнений
0
Нерозумно
0

Вам також може сподобатися

Залишіть коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Більше в:Україна