Політика

Нардеп прийшов у Раду у футболці за 3,5 тисячі

Народний депутат від партії «Слуга народу» Павло Халімон прийшов до Верховної Ради у футболці вартість близько 3,5 тисячі гривень. Політик у сесійній залі красувався у верхньому одязі від одного з флагманів модної індустрії Hugo Boss з яскравим графічним принтом.

Депутат-модник 20 липня потрапив в об’єктив камери фотокореспондента «РБК-Україна».

Халімон на фото «виходжував» дорогу футболку біля парламентської трибуни, спілкувався з колегами біля робочих місць. Маску нардеп вирішив не надягати, ймовірно, щоб не «псувати» образ.

Нардеп прийшов у Раду у футболці за 3,5 тисячі: фото політика-модникаНардеп прийшов у Раду у футболці за 3,5 тисячі: фото політика-модника

Нардеп Павло Халімон красувався в Раді в дорогій футболці від відомого бренду (фото: Віталій Носач, РБК-Україна)

На глобальній платформі для модної індустрії Farfetch можна побачити таку футболку Boss Hugo Boss з графічним принтом, круглим вирізом, короткими рукавами і прямим подолом з матеріалу 100% бавовна — за ціною 103 євро (тобто 3 528 гривень). На сайті вказується, що залишився вже тільки останній екземпляр, і анонсована нова доставка.

Нардеп прийшов у Раду у футболці за 3,5 тисячі: фото політика-модника

Фото: скрін farfetch.com

38-річний бізнесмен і політик Павло Халімон, родом з Чернігова, є заступником голови депутатської фракції партії «Слуга народу». Також він заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

На момент обрання до парламенту в 2019 році був фінансовим директором ТОВ «Прометей-Газ 1». Також він був директором компанії «Агро-Хаус». До отримання мандата нардепа у 2014-му був кандидатом на посаду Прилуцького міського голови, а у 2015-му — кандидатом у депутати Чернігівської облради від партії «Наш край». Зараз Халімон керує Чернігівською обласною організацією партії «СН».

Яка ваша реакція?

Схвильований
0
Щасливі
0
Закоханий
0
Не впевнений
0
Нерозумно
0

Вам також може сподобатися

Залишіть коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Більше в:Політика