Суспільство

Назвали винуватця важкого стану співачки МакSим

Текст: MediaBum

З середини червня шанувальники з завмиранням серця спостерігають за ситуацією, що розгортається зі співачкою МакSим (Марина Максимова).

Перші ознаки хвороби артистка відчула 12 червня, на наступний день у неї піднялася температура і з’явився кашель. Однак мазок на ковід виявився негативним, тому зірка залишилася вдома. Легше їй не ставало, плюс з’явилася задишка, в результаті МакSим відвезли на лікарню.

На жаль, стабілізувати стан співачки не вдалося, через пару днів її ввели в медикаментозну кому, а потім підключили до ЕКМО. Апарат застосовується в крайніх випадках, коли ШВЛ вже не справляється. Повідомляють, що ураження легень МакSим досягло 80%.

Крім артистки захворіли і люди з її найближчого оточення. Директор співачки провела кілька днів у лікарні з ковідом — на щастя, їй вже краще. А ось кліпмейкер помер два дні тому — його організм не впорався з інфекцією.

Багато переживають за МакSим, адже лікарі кажуть, що в її випадку одужання буде дивом — в краще вже мало хто вірить. Незважаючи на те що у співачки всі тести на коронавірус виявилися негативними, за пару днів до лікарні вона контактувала з ковід-позитивним охоронцем.

Як повідомляють інсайдери, настільки важкий стан співачки викликано тим, що вона займалася самолікуванням. Через те, що мазки не показали інфекцію, МакSим почала приймати противірусні і антибіотики, упустивши дорогоцінний час.

 

Яка ваша реакція?

Схвильований
0
Щасливі
0
Закоханий
0
Не впевнений
0
Нерозумно
0

Вам також може сподобатися

Залишіть коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Більше в:Суспільство