Україна

Пилова хмара накриє Україну

Україну накриває щільна, пилова хмара з Сахари. Вона прийшла до нас з території Польщі і може бути небезпечна для клімату і деяких людей.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив синоптик Валерій Латуха.

Особливо небезпечні ці хмари для людей з астмою або респіраторними захворюваннями.

«Аерозолі загрожують здоров’ю людей при вдиханні, особливо загрожують хворим на астму або іншими респіраторними захворюваннями. Також аерозолі розсіюють і поглинають сонячне світло, зменшують видимість. Вони впливають на погоду і клімат, охолоджуючи або зігріваючи Землю, допомагаючи або запобігаючи утворенню хмар», — зазначив Валерій Латуха.

Він зазначив, що джерела аерозолів включають промислові забруднення атмосфери, дим від пожеж, пил від пилових бур, морську сіль, а також вулканічний попіл і смог.

Темно-червоним кольором на малюнку позначені високі концентрації пилу, які максимально знижують прозорість атмосфери.

«Оскільки аерозолі важко ідентифікувати, коли вони трапляються на різних типах наземних поверхонь і поверхонь океану, Worldview пропонує кілька різних типів шарів зображень, які допомагають в ідентифікації», — резюмував експерт.

Україну накриває щільна пилова хмара з Сахари: для кого вона небезпечна

Яка ваша реакція?

Схвильований
0
Щасливі
0
Закоханий
0
Не впевнений
0
Нерозумно
0

Вам також може сподобатися

Україна

Чернозем в Вышгороде имеет массу достоинств, которые окончательно решают вопрос о покупке того или иного типа такой почвы для различных нужд.

Параметры чернозёмного грунта Чернозём как таковой имеет следующие пользовательские характеристики: оттенок или цвет (должен находиться ...

Залишіть коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Більше в:Україна