ПолітикаСпорт

Побитий вболівальник з російським прапором на матчі України пояснив витівку

На переможному для України матчі зі Швецією в 1/8 фіналу на трибуні сталася бійка між українськими футбольними вболівальниками і фанатом з російським прапором і вушанці з радянською зіркою. В результаті чоловіка залишили без триколору і головного убору, на ньому порвали футболку, а самого прикрили українським стягом — щоб уникнути подальших провокацій.

Російський горе-фанат висловився про інцидент та пояснив, що стало його причиною, передає «Спорт-Експрес«.

За словами вболівальника з РФ Дениса Смоленського, він відправився на матч, щоб підтримати збірну України. А конфлікт спалахнув саме через прапор країни агресора, який він з собою захопив.

Росіянин заявив, що не боявся відповідної реакції на таку провокаційну витівку.

«Ні. Чого мені було боятися? Я про це не думав, тому що я вболівав за Україну. Думав, що вони зрозуміють. Я ж російською розмовляв! І я не хотів ніяких проблем. Просто хотів показати, що я за вас вболіваю», — розповів він.

Так, на фото перед початком бійки видно, що чоловік з триколором стоїть поруч з українцем, який обв’язав шию національним прапором. Фанати обіймаються і стежать за грою. Втім, пізніше ситуація змінилася — до росіянина підійшли інші фани «запитати за прапор».

«Вони просто говорили: «Що ти тут робиш з цим прапором?» Їм не сподобався цей прапор. Але такими були не всі!» — згадує Смоленський.

Росіянин запевнив, що просто бажав подивитися матч і «не хотів жодних проблем».

Яка ваша реакція?

Схвильований
0
Щасливі
0
Закоханий
0
Не впевнений
0
Нерозумно
0

Вам також може сподобатися

Залишіть коментар

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Більше в:Політика